Regulamin samorządu

KL II
Wychowawca mgr Iwona Masłowska Filas

KL. III
Wychowawca mgr Maria Chrustek  Uczniowie: Biernat M. Biernat W. Ciszek J. Filas K.Gacek D. Jurczakiewicz I. Jurczakiewicz M. Kalista J. Koszarek K. Kościelniak M. Nawara J. Pochroń D. Ponicka Z. Ptak M.  Szyszka J. Świder W. Wojtyczka K. Zając J. Żaczek F. Żaczek R. Żaczek Z.

KL IV
 Wychowawca mgr Joanna Twaróg Uczniowie: Antolak K. Augustyn O. Bednarczyk Sz. Biernat B. Iskrzycka  W. Karkula M. Kołatej J. Miętus D. Surma K.  Świder O. Zając A. Zając Ł.

KL. V
Wychowawca mgr Natalia Rączka  Uczniowie; Antolak M. Gruca D. Jamróz A. Kuruc M. Nawara K. Wójtowicz B. Zając K. Uchacz D.

KL. VI
Wychowawca  mgr Andrzej Ptak Uczniowie: Bednarczyk S. Bielak K. Biernat G. Duda K. Góźdź P. Jung M. Polaniak K. Ponicka J. Raczak D. Skawska  G. Tyrpuła F.

KL. VII
Wychowawca mgr Maria Pępkowska  Uczniowie: Biernat M. Budka F. Czyszczoń B. Czyszczoń N. Filas J.  Jung O. Kalista A. Koszarek R. Kościelniak M. Leśny A. Petryla M. Szyszka K. Zając K.

KL. IIG
Wychowawca mgr Elżbieta Jamróz Uczniowie: Biernat B.,Biernat M Dziwisz D. Groński K. Gut M. Kołatek J. Kowalska P. Kozak H. Leśna B. Pędzimąż A. Pitek D. Raczak K. Stanik K. Świder K. Twaróg

KL.III G
Wychowawca mgr Jolanna Pyka-Stanik Uczniowie: Bielak J.  Biernat W. Dąbrowski K. Groński D. Koszarek K. Kościelniak  F. Magiera M. Pędzimąż K. Ptak P. Świder M. Trojanowska P. Wójtowicz J. Zając A.